Stanowisko do samospisu internetowego w Urzędzie Gminy

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!Gminne Biuro Spisowe przypomina, że w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka funkcjonuje wydzielone stanowisko komputerowe do samospisu w Narodowym Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

 

Celem funkcjonowania Gminnego Punktu Spisowego jest umożliwienie realizacji obowiązku spisowego użytkownikom nieposiadającym warunków technicznych do dokonania samospisu.

 

Stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań dostępne jest w godzinach pracy Urzędu Gminy we Wręczycy Wielkiej:

 

Poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 7.15 - 15.15

 

Wtorki od godz. 8.oo - 16.oo

 

Jednocześnie informujemy, że zostaną uwzględnione niezbędne zabezpieczenia wynikające z sytuacji epidemiologicznej (dezynfekcja stanowiska).

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony jest w całej Polsce od 1 kwietnia br. Spis jest obowiązkowy. Można realizować ten obowiązek poprzez:

 

- samospis internetowy,

- telefonicznie,

- wywiad z rachmistrzem spisowym.

 

Metodą zalecaną jest samospis, który polega na samodzielnym wprowadzeniu informacji w aplikacji spisowej, dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://spis.gov.pl