Szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele, Pracownicy Szkół Podstawowych, Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Szanowna Pani Dyrektor Nauczyciele i Wychowawcy, Uczniowie i Rodzice kończy się rok szkolny 2020/2021, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Z okazji zakończenia roku szkolnego w imieniu Samorządu Gminy Wręczyca Wielka składam wszystkim Nauczycielom, Uczniom oraz Pracownikom szkół i placówek oświatowych naszej Gminy serdeczne życzenia i podziękowania. Rozpoczynają się wakacje, okres wypoczynku, ale także zbierania siły na kolejny rok szkolny.

Dziękuję Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom, którzy pracowali nad wzbogacaniem wiedzy, zdobywaniem nowych umiejętności oraz kształtowaniem charakterów naszych dzieci i młodzieży. Składam serdeczne podziękowania za codzienny trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość w tworzeniu właściwych warunków do nauki i pracy. Niech osiągnięcia i godna postawa wychowanków będą nagrodą i zachętą do dalszego działania. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i cierpliwości uczniowie z powiedzeniami kończą kolejny etap swojej edukacji. Dziękuję Wam za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz określone umiejętności, wzbogacacie nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna. Podziękowania kieruję także do Pracowników administracji obsługi szkół, za trud i zaangażowanie w zapewnienie odpowiednich warunków funkcjonowania naszych placówek.

Drodzy Rodzice, składam życzenia radości z działań na rzecz edukacji oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe dni. Niech zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów.

Drodzy uczniowie, wszystkim gratuluję osiągniętych wyników i sukcesów w nauce. Przed Wami upragnione wakacje, czas zasłużonego odpoczynku. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami. Absolwentom zaś życzę, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w naszej szkole wiedzę i umiejętności, aby posłużyły Wam w realizacji życiowych planów i marzeń. Niech ten kolejny ważny czas, rozwija Waszą wiedzę i pozwoli zrealizować zamierzone cele. Życzę, aby wszystkim Wam wakacje przyniosły niezapomniane wrażenia i nowe siły do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Wszystkim Państwu życzę, wszelkiej pomyślności, sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Na czas wakacji życzę dużo słońca, udanego wypoczynku, niezapominanych wrażeń, interesujących podróży.

Wójt Gminy Wręczyca Wielka
Tomasz Osiński