Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

 

Zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs potrwa do 5.12.2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!