Dyktanda.pl zapraszają na charytatywne dyktando

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w całości za pośrednictwem Internetu. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym większa suma wspomoże potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości.

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić 7 tys. zł. W międzyczasie portal diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku kategoriach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy jest to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, czerpiąc z tego frajdę. Tekst dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących!

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem: Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniehttps://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021