JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

Złote gody. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowały pary z naszej gminy. Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica pięćdziesiąta, to nabiera ona szczególnego znaczenia nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla całego lokalnego społeczeństwa. 50. rocznicę ślubu uroczyście obchodziło 28 par z naszej gminy. Z tej okazji odbył się uroczysty poczęstunek, nie zabrakło życzeń na kolejne lata i wspólnego toastu.

 

Jubilaci z rąk Wójta Tomasza Osińskiego odebrali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także pamiątkowe listy gratulacyjne oraz kwiaty z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Marka Prubanta oraz Wiceprzewodniczącego Krzysztofa Ocimka, Zastępcy Wójta Bogusława Głąba, Skarbnik Barbary Jezior oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Anny Flak.

Oprawę artystyczną przygotowali młodzi artyści z Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej. Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólny obiad.

Niestety, nie wszystkie odznaczone przez Prezydenta pary mogły uczestniczyć w spotkanie. Stan zdrowia bądź nie powody nie pozwoliły wszystkim na przybycie Wszystkim parom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.