KONCERT ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA „ŚLĄSK”

1 września br. odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Koncertowi, który odbył się w Hali Sportowej w Szkole Podstawowej we Wręczycy Wielkiej towarzyszyła wystawa Stowarzyszenia Ziemi Częstochowskiej „Solidarność i Niezawisłość” pt. „Żołnierze wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”.

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpił wraz z orkiestrą, prezentując patriotyczne pieśni. Zgromadzona publiczność doskonale przyjęła śląskich artystów. Nie obyło się bez owacji na stojąco i bisów. Wśród publiczności byli m.in. Wójt Gminy Tomasz Osiński, Sekretarz Magdalena Kasprzak, przedstawiciele biura Posła do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej, Radni oraz Sołtysi z naszej gminy.

Organizatorem wydarzenia była Wspólnota Gaude Mater, Stowarzyszenie Ziemi Częstochowskiej „Solidarność i niezawisłość” oraz Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Jadwiga Wiśniewska – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński.

Fotogaleria z koncertu znajduje się na naszymOtwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknie facebooku.