Przedstawienie na Dzień Kobiet

Panowie dla Pań, przedstawienie na Dzień Kobiet za nami

Na co dzień większość z nich można spotkać w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka. W niedzielę wystąpili w nietypowej dla siebie roli, bo jako aktorzy zagrali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet pt. „Babę zesłał Bóg”. Przedstawienie miało lekką formę kabaretowo – humorystyczną i pokazywało uwagi i spostrzeżenia na temat kobiet okiem mężczyzn.

Na scenie zaprezentowali się: Wójt Gminy Tomasz Osiński, Damian Banasiak, Robert Baran, Robert Gudaja, Michał Kiepura, Michał Krysiński, Mateusz Łopat, Paweł Maźniak, Jarosław Popa, Witold Przygoda, Witold Soluch, Tomasz Szewczyk, Mateusz Szymocha, Mateusz Wąsiński. Scenariusz przygotowała Dyrektor GOK Agnieszka Brodziak.

Wydarzenie zgromadziło nadkomplet publiczności. Panowie zostali nagrodzeni ogromnymi brawami.

Nie spodziewaliśmy się tego. Pełna sala, gromkie brawa świadczą o tym, że wszystko się udało. Emocje jeszcze nie opadły. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza grupa jest dość zróżnicowana oprócz nas amatorów mamy także profesjonalistów. Każda próba wyglądała inaczej, mieliśmy lekkie wątpliwości czy to się uda, ale wyszło świetnie! – mówi Wójt Gminy Wręczyca Wielka. – Dziękuję moim kolegom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie – dodaje Wójt.

Nam pozostaje liczyć, że to nie ostatnie przedstawienie, w którym możemy oglądać Panów. Gratulujemy i czekamy na więcej