Złote Gody- Jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego

Ponad pół wieku temu stanęli na ślubnym kobiercu, teraz świętują Złote Gody.

 

Złote Gody to okrągła, rocznica wspólnego pożycia małżeńskiego, którą nie każde małżeństwo może się poszczycić. W sobotę, 7 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej Wójt Gminy Tomasz Osiński wręczył medale RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Czcigodni Jubilaci otrzymali kwiaty i listy gratulacyjne z rąk Zastępcy Wójta Gminy Bogusława Głąba, Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Wręczyca Wielka Krzysztofa Ocimka oraz Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyny Praskiej.

 

Oprawa artystyczna została przygotowana przez młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

 

Wszystkim parom, które zostały odznaczone, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.

Tegoroczni Jubilaci:

Bolinger Ryszard i Danuta, Chyra Eugeniusz i Elżbieta, Czapnik Eugeniusz i Wiesława, Depta Zygmunt i Stanisława, Dędek Bogdan i Danuta, Dziewierczak Mirosław i Józefa, Frach Janusz i Krystyna, Gadzinowski Marian i Grażyna, Gębuś Bolesław i Bernardyna, Grzyb Józef i Lila, Hyra Jan i Leokadia, Jakubowski Henryk i Wanda, Jelonek Henryk i Elżbieta, Jelonek Henryk i Aleksandra, Kała Adam i Bronisława, Kała Józef i Teresa, Knop Tadeusz i Gertruda, Krawczyk Henryk i Lucyna, Krawczyk Stanisław i Gertruda, Langner Władysław i Teresa, Lisek Kazimierz i Danuta, Lizurej Marian i Krystyna, Matyja Marian i Danuta, Matysiak Zygmunt i Teresa, Ogrodnik Stanisław i Halina, Pach Alojzy i Pelagia, Parkitny Krzysztof i Henryka, Praski Wiesław i Krystyna, Pytel Jan i Jadwiga, Reszka Mirosław i Marianna, Reszka Mirosław i Marianna, Szymański Tomasz i Zofia, Stawarz Marian i Teresa, Wach Mieczysław i Krystyna, Włodarek Stanisław i Genowefa, Wystup Józef i Alfreda, Zmorek Edward i Marianna.

Pełna fotorelacja dostępna jest na naszej stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewww.facebook.com