Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Wręczyca Wielka radni udzielili Wójt Gminy Wręczyca Wielka Annie Sygudzie zarówno wotum zaufania, jak i absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
Decyzje te stanowią wyraz pozytywnej oceny działalności Wójta oraz potwierdzenie prawidłowej realizacji zadań samorządowych i skutecznego zarządzania finansami gminy. To także dowód zaufania dla działań podejmowanych na rzecz rozwoju Gminy Wręczyca Wielka i poprawy jakości życia jej mieszkańców.
Przewodniczący Rady Gminy wraz z Wiceprzewodniczącymi, w imieniu Rady Gminy, wręczyli kwiaty Wójt, Sekretarz Gminy oraz Skarbnik Gminy.






